Team building, spotkanie okolicznościowe, wieczór panieński – poprowadzimy dla Ciebie warsztaty kreatywne!

Wskaż datę, my zajmiemy się organizacją wydarzenia, a własnoręcznie wykonane produkty będą stanowić niezapomnianą pamiątkę Waszego spotkania.

Uczestnicy warsztatów otrzymają kompleksowy pakiet materiałów i narzędzi do wykonania projektu. Czas trwania warsztatów uzależniony jest od ilości uczestników i stopnia trudności.

Warsztaty przeznaczone są dla grup do 30 osób, na terenie Wrocławia i okolic, na życzenie także w języku angielskim. Podana wycena obejmuje koszt brutto za jednego uczestnika w lokalu klienta.

Skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły: hello@bellabulba.com

Wybierz swój warsztat kreatywny…

Uczestnicy wykonają świecę dekoracyjną o kultowym kształcie “bubble”.

Cena od 159zł obejmuje pakiet materiałów: formę do odlewu, wosk, knot, narzędzia do obsadzenia knota oraz opiekę wykwalifikowanego trenera.

Uczestnicy wykonają świecę zapachową w szkle.

Cena od 149zł obejmuje pakiet materiałów: formę szklaną, wosk, knot wraz z narzędziami do obsadzenia, zestaw olejków, pipetę i mieszadło oraz opiekę wykwalifikowanego trenera.

Uczestnicy wykonają świecę z wosku pszczelego.

Cena od 129zł obejmuje pakiet materiałów: węzę pszczelą, knot, narzędzia do cięcia oraz opiekę wykwalifikowanego trenera.

Uczestnicy wykonają obraz strukturalny.

Cena od 169 zł obejmuje pakiet materiałów: podobrazie, gips płynny, narzędzia do nakładania i modelowania gipsu oraz opiekę wykwalifikowanego trenera.