Zwroty

Sklep akcepuje zwroty produktów w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia odebrania przez Ciebie przesyłki. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, wypełnij Formularz Zwrotu i wyślij go na adres hello@bellabulba.com. Zapakuj bezpiecznie produkt i odeślij na nasz adres. Będziemy wdzięczni za informację dlaczego zwracasz z produkt, pomoże nam to lepiej dostosować się do Twoich oczekiwań w przyszłości. Zwrot środków następuje standardowo w ciągu 14 dni od zgłoszenia zwrotu pod warunkiem, że Twoja zwrotna przesyłka dotarła do nas w tym terminie. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Reklamacje

Otrzymałeś wadliwy produkt? Jak najszybciej skontaktuj się z nami na adres hello@bellabulba.com w celu dokonania Reklamacji. Zrób zdjęcie, wypełnij Formularz Reklamacji i uzgodnij z nami sposób dalszego postępowania reklamacyjnego. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Odstąpienie od umowy

Jeśli chcesz całkowicie odstąpić od umowy sprzedaży, zgodnie z przysługującym Ci prawem możesz to zrobić w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia odebrania przesyłki. Wypełnij Formularz Odstąpienia od Umowy i wyślij go na adres hello@bellabulba.com. Zapakuj bezpiecznie wszystkie produkty z zamówienia i odeślij na nasz adres. Zwrot środków następuje standardowo w ciągu 14 dni od zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy pod warunkiem, że Twoja zwrotna przesyłka dotarła do nas w tym terminie. Więcej szczegółów w Regulaminie.